Ogrzewanie nadmuchowe - oferta

ogrzewanie nadmuchoweJesteśmy firmą, która na przestrzeni ostatnich lat wykonała na terenie województwa małopolskiego wiele systemów ogrzewania nadmuchowego dla wielu różnych klientów.

Nawiązując z nami współpracę każdy klient otrzymuje kompleksową obsługę; zawsze służymy pomocą na każdym etapie przygotowywania takich systemów, począwszy od samego tworzenia projektu aż po montaż ogrzewania czy późniejszą naprawą pieców.

Obsługujemy piece tak znanych na rynku producentów jak CARRIER, RHEEM, LENNOX, REVOLUTION, MILLER oraz GOODMAN.

Nasza oferta przygotowana jest dla klientów z całej Polski, zatem zapraszamy każdego do bliższego zapoznania się z nią.

Jak działa ogrzewanie nadmuchowe?

Przykładowy system Carrier Infinity 96Ogrzewanie nadmuchowe jest systemem który pozwala na wyeliminowanie pośrednich nośników ciepła. Jest to bardzo ważne, bowiem dzięki temu można znacząco skrócić czas potrzeby do pełnego nagrzania danego pomieszczenia. W pierwszej kolejności piec wykonuje zaciąganie powietrza z pomieszczenia, które następnie jest filtrowane i specjalnie nagrzewane. Następnie następuje jego nadmuch z powrotem do wnętrza. W swojej podstawowej wersji system taki nie posiada żadnych dodatków. Można jednak znacznie go wzbogacić, co jest szczególnie dobrą propozycją w miejscach takich jak hotele, restauracje czy domki letniskowe. Do najważniejszych dodatków dla takich systemów należą: filtr jonizacyjny, chłodnica, lampa UV i nawilżacz powietrza.

Finanse i łatwość obsługi

System ogrzewania nadmuchowego pod każdym możliwym względem jest bardzo oszczędny. Oszczędzamy tutaj przede wszystkim sporo miejsca, bowiem nie musimy korzystać ze zwykłych grzejników. Same koszty utrzymania takiego ogrzewania również nie są zbyt wysokie. W porównaniu do standardowych systemów ogrzewania, oszczędność pieniędzy wynosi tutaj nawet 30-40%. Taki system pozwala także na podzielenie budynku na specjalne strefy, dzięki czemu ogrzewamy jedynie te jego elementy, którymi jesteśmy akurat zainteresowani. Sporo oszczędności wynika ponadto z faktu, że ogrzewanie takie nie wymaga udziału wody. Tego typu systemy są także bardzo łatwe w obsłudze i niezawodne.

 

Działalność naszej firmy opiera się na doborze i montażu urządzeń oraz na pełnej obsłudze w zakresie serwisu, również w okresie pogwarancyjnym.

Zakres usług świadczonych w zakresie ogrzewania nadmuchowego :
  • piece nadmuchowe
  • kurtyny i nagrzewnice powietrzne
  • aparaty grzewczo-wentylacyjne
 
 
Kontakt:
 

DUMIN.pl 

PrestigeVent Sp.z.o.o.

Os. Centrum E18 

31-934 Kraków

Tel: 12 307-16-16

kontakt@dumin.pl

www.dumin.pl

 

Inżynier ds. wentylacji i klimatyzacji