Utrzymanie domu w chłodzie: Eksperci się wypowiadają

Kiedy wilgoć sprawia, że upał staje się lepki, Ty i Twój dom czujecie się niekomfortowo. Wiele osób może czuć się nieco rozpalonych, gdy rtęć wzrasta. W rzeczywistości, według LiveScience, "gorąca i szczególnie wilgotna pogoda jest znana z tego, że wiąże się ze wzrostem agresji, jak również z obniżeniem ogólnego nastroju."

Jako firma HVAC w Cleveland, często jesteśmy pytani,

"Jaka jest Twoja najlepsza wskazówka, jak utrzymać mój dom w chłodzie latem?".

Chcemy, abyś czuł się jak najlepiej w gorącej, lepkiej pogodzie. Dlatego też, zadaliśmy to samo pytanie ekspertom w tej dziedzinie. Otrzymane od nich spostrzeżenia pomogą Ci się ochłodzić, utrzymać dom w chłodzie, a co najważniejsze sprawią, że będziesz czuł się komfortowo w swoim domu.

1. Tom Baxter - Trane

2. Glenn Frank - Fort Collins, Heating & Air Conditioning

"Wyreguluj żaluzje, aby nie padało na nie bezpośrednie światło słoneczne, pozwól, aby wentylator klimatyzatora działał w trybie ciągłym i wreszcie nie ustawiaj temperatury na zbyt niską, gdy nie ma Cię w domu. Utrzymanie stałej temperatury wymaga mniej energii niż jej szybkie obniżanie."

3. Dan Kern - Smart Energy

Połącz się z nimi na LinkedIn: linkedin/smartenergy lub śledź ich na Twitterze: @SmartEnergyCom

  • "Nie należy przesadzać z chłodzeniem. Każdy stopień poniżej 78 stopni podnosi rachunek za prąd o 6 do 8 procent.
  • Regularnie wymieniaj lub czyść filtry, co pomaga zmniejszyć zużycie energii, jest dobre dla Twojego klimatyzatora i Twojego zdrowia."

Oferta Bonusowa: Bezpłatne przypomnienie o wymianie filtra powietrza. Nigdy więcej nie zapomnij o wymianie filtra powietrza, dzięki powiadomieniu wysyłanemu do Twojej skrzynki pocztowej, gdy nadejdzie czas wymiany filtra!

4. Don Vandervort - HomeTips

"Utrzymuj powietrze w ruchu w swoim domu. Ruch powietrza zwiększa parowanie z Twojej skóry, sprawiając, że w pomieszczeniu jest o 2 do 3 stopni chłodniej niż w rzeczywistości.

Tradycyjnie jest to zadanie dla wentylatorów: sufitowych, przenośnych i domowych. Nie zapominaj jednak o systemie ogrzewania/chłodzenia Twojego domu. Ustaw termostat systemu na "Tylko wentylator", a system będzie poruszać powietrze w całym domu bez uruchamiania AC."

5. Reuben Saltzman - Structure Tech

"Utrzymuj swój klimatyzator w czystości i pamiętaj o regularnej wymianie filtra powietrza".

6. Kara - The Flawed Consumer

"Moja rada numer jeden dotycząca utrzymania domu w chłodzie w lecie to uzyskanie izolacji sufitu o wysokiej wartości R".

7. Edward Humbert - Complete Heating & Air

Jeśli masz okna lub drzwi, które otrzymują dużo światła słonecznego w ciągu dnia, możesz utrzymać dom w chłodzie, instalując żaluzje, które odbijają ciepło słoneczne. Można nawet zastosować odblaskowe przyciemnianie okien na tych kłopotliwych oknach przenoszących ciepło, co sprawi, że będzie nam znacznie wygodniej, a jednocześnie zaoszczędzimy trochę pieniędzy."

8. James Hills - Man Tripping

"Nie tylko pozwoli Ci to uniknąć pracy w upale, ale również w czasie upałów może dojść do ugięcia materiałów, które mogą nie dać Ci idealnego uszczelnienia, gdy wilgotność i ciepło spadną".

Now It's Your Turn...

Co za niesamowita kolekcja przydatnych porad.

Którą wskazówkę z dzisiejszego postu zamierzasz wypróbować jako pierwszą?

Czy zamierzasz zmienić swój filtr powietrza? (Otrzymuj przypomnienie wysyłane do Ciebie co miesiąc, co drugi miesiąc, raz w roku, do wyboru. Wypełnij ofertę w sekcji bonusowej na górze ????).

Wymiana filtra powietrza daje Ci czystsze powietrze, usuwa kurz, pyłki i sierść zwierząt domowych. Oszczędza również energię i zmniejsza koszty.

Projektant instalacji wentylacji i klimatyzacji, koordynator projektów branżowych